Riva tıkanıklık açma firması olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Kombi bakımı petek temizliği gider ve tıkanıklık açma gibi tüm tesisat alanlarında hizmet vermekteyiz.

Tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılmaktadır.

Lavabo gideri banyo gideri tuvalet gideri mutfak gideri bahçe gideri ve tüm tıkalı olan pimaşlarınız robotla tıkanıklık açma sayesinde açılmaktadır.

Riva Tıkanıklık Açma Fiyatları 2017

Ersoylar tesisat firması olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tarifemiz ile hizmet vermekteyiz. Ödemelerinizi gerek önceden gerekse tıkanıklık açma işlemi gerçekleştikten sonra yapabilirsiniz.

Yapacağımız tesisat işlemi ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir. Ücret tarifemiz hakkında daha geniş bir bilgi almak için hemen bizlerle iletişime geçiniz.

Riva Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır 

Firma olarak alanımızda profesyonel olmuş bir yapıya sahibiz. Bünyemizde bulunan uzman kadromuz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile tıkanıklık tespit edilir ve açma işlemi gerçekleşmiş olur.

Ses dinleme cihazları ve termal kameralar ile tıkanıklık olan bölge kısa süre içinde tespit edilerek kırmadan dökmeden açma işlemi gerçekleştirilir.

Lavabo gideri banyo gideri mutfak gideri tuvalet gideri bahçe gideri sokak gideri gibi tüm tesisat alanlarında hizmet vermekteyiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir